استایل زنانه, اطلاعات عمومی

استایل خلاقانه

استایل خلاقانه

اگر آدم خلاقی هستید و استایلی که دارید خلاقانه است با مطالعه این مقاله نکات جالبی رو در مورد خودتون و پوشش تون خواهید فهمید.

شما دارای شخصیتی با ظاهر و استایل خلاقانه هستید !

شخصیتی با ظاهر و استایل خلاقانه، استقلال و اتکا به نفس و راحتی کاراکتر شخصیتی شما را بازگو میکند. استایل شما ویترینی از خلاقیت و ارجعیت بخشیدن به مدهای آزاد از هر قید و شرط و آداب و رسومی است.

مدلی که شما لباس میپوشید جلوه ای از تازگی و نوع آوری و ابداع است. برای شما مد و فشن بدین معناست که عمیقا چه احساسی دارید که باعث خلق ظاهری تصادفی و غیرمنتظره در شما میشود.

 

لازم به ذکر است که این نوع نگرش اغلب تحت تاثیر و نشأت گرفته از اعتماد به نفس شماست. دوست دارید استایلهای مختلف را یکجا ترکیب کنید و اغلب از طرح ها و رنگ های غیر معمول استفاده میکنید. مثل تاثیری که صورتی تند با آبی کهربایی باهم ایجاد میکند. عاشق این هستید که سبکی قدرتمند و خاص را در استایل خود به نمایش بگذارید.

 

احتمالا سبک زندگی خلاقانه، منحصر به فرد و آزاد از قیود و رسومی دارید و اگر اینطور نیست رویای آن را در سر می پرورانید که روزی به آن دست پیدا کنید. استایل خلاقانه شما غیرقابل توصیف است اما به خوبی به تن شما مینشیند و باعث میشود احساس اعتماد به نفس کنید.

حقیقت این امر که تمایل به ترکیب سبکهای متضاد و متقابل دارید نشان دهنده ی این است که به آنچه مردم درباره ی شما فکر میکنند، اهمیتی نمی دهید.

استایل خلاقانه

استایل های مختلف افراد خلاق

به سبب طبیعت این نوع استایل، این سبک نماینده ذائقه های گوناگون و متنوعی از انواع:

بوهمیان (سبک نامتعارف، زیر مجموعه ای از سبک طبیعی و نزدیک به سبک هیپی ها که از لباس هایی مثل شلوارهای پاچه گشاد، طرح های رترو و جزییات الهام گرفته شده از دهه 50 و 60میلادی می پوشند)

استایل خلاقانه در برگیرنده  استایل مدگرا و استایل نمایشی نیز هست. زیرا کمی هیجان و علاقه به نمایش گذاشتن نیز در استایل خلاقانه به چشم میخورد. تقریبا ترکیبی از همه چیز!

استایل شما همچنین تلالویی از استقلال است.

 

استایلتان را اینطور به نمایش بگذارید

(ضروری های کمد لباس شما)

کفشهای طرح دار, کیف های طرح دار, لباس هایی با خطوط نا متقارن، زیور آلاتی با جزییات الهام گرفته شده از سبک های قدیمی، کفشهایی با رنگهای تند و جیغ، کفشهای آکسفورد (کفشهای چرم بند دار مجلسی و رسمی طرح مردانه)، چندلایه از جواهرات و آویزهای زینتی، کلاه و تیشرت هایی با طرح های گرافیکی، طرح های پلنگی و خال دار.

استایل خلاقانه

استایل خلاقانه

استایل خلاقانه

چگونه استایل و ظاهر خود را بهتر کنید

اگر شما ریز اندام هستید باید تعداد و لایه های لباس ها و زیور آلات و جزئیاتی که استفاده میکنید را کم کنید. چرا که آنها  شما را می بلعند و در میان آنها محو شوید.

همچنین شما را کوتاه تر و کوچک اندام تر نشان می دهند.

به جای آن سعی کنید از لباس های پایه استفاده کنید تا به ظاهری ایده آل برسید. معمولاچند جفت کفش پاشنه بلند این مشکل را حل خواهد کرد.

 

مشابه نکاتی که به افرادی به ظاهر و استایل مدگرا گفته شد:

فشن و مد هنر بیان و تفسیر خود در ظاهر و انتخاب پوشش است. پوشیدن لباسهای نوآورانه و خشن و جیغ هیچ اشکالی ندارد.

در عین حال اعتماد به نفس مهمترین عامل در ادامه دادن راه و روشی است که در پیش گرفته اید.

حال چه با این ظاهر انتخابی خوب به نظر برسید و چه خوب به نظر نرسید، مهم احساسی است که شما نسبت به خودتان دارید.

بنابراین فکر میکنم مهمترین مساله این است که شما با استایلتان و انتخاب هایتان احساس راحتی کنید. که این امر نیز نیازمند یک ارزیابی اساسی از استایل شخصیتتان میباشد.

شما را تشویق میکنیم تا استایلتان را با الگو ها و خط های ساده و مرتب اعتدال ببخشید.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید