استایل زنانه, اطلاعات عمومی

استایل نمایشی – دراماتیک

استایل نمایشی

در این مطلب به معرفی استایل نمایشی و پیشنهادهای شیک پوشی برای این دسته ار افراد می پردازیم . استایل نمایشی ها با ما همراه باشید.

شما دارای شخصیتی با استایل نمایشی و دراماتیک هستید!

استایل نمایشی شما بسیار جذاب و فریبنده است. شما اعتماد به نفس زیادی دارید و دوست دارید نفوذ و قدرتتون رو با شیوه ی لباس پوشیدنتون به نمایش بگذارید.

در حالت کلی دو نوع استایل نمایشی و دراماتیک در فشن وجود دارد.

۱.با اعتماد به نفس و سطح بالا

۲.فریبنده و اغوا کننده (گرایش به مد روز)

هردو شخصیت از جنبه های گوناگون تفاوت هایی دارند.

اما بی باکی، جسارت و سرسخت بودن در هر دوی آنها مشترک است.

ممکن است علاقه داشته باشید تا استایل پرقدرت خودتون رو با تکیه به جذابیت (فریبنده و اغواگری) داشته باشید یا با برجستگی و منحصر به فرد بودن (اعتماد به نفس و گرایش به پوشش تصنعی و پیچیده و سطح بالا) همیشه علاقه دارید کمی هیجان به ظاهرتون اضافه کنید.

استایل نمایشی – دراماتیک

و همچنین تمایل به انتخاب لباسهای بی پروا، جسورانه وبا ساختار بدن نما دارید. دوست دارید از زیور آلات و وسایل جزیی و رنگهایی با تضاد زیاد استفاده کنید.

ظاهری با استایل نمایشی معمولا نشان دهنده شخصیتی خودسر، بی پروا، با نفوذ و پر قدرت است. اما ممکن است دارای ظاهری با استایل جذاب دراماتیک باشید.

چراکه اعتماد به نفس و خود باوریتون رو در ظاهر به نمایش میذاره و باعث ابراز حس آزادی از جنسیت شما میشه.

 

استایلهای مناسب برای شخصیتی با ظاهر دراماتیک

دسته دیگری از این نوع پوشش افراد خوش مشرب، اجتماعی و سطح بالایی هستند که عاشق پوشیدن لباس های خیره کننده اما با وقار مثل یک کیف دستدوز شنل (کمی کلاسیک با کمی هیجان) هستند.

استایل دراماتیک ترکیبی از استایل مدگرا و کلاسیک است.

نکته: خانمهایی با استایل دراماتیک اغلب خصوصیات و ویژگی هایی همچون صورت هایی با استخوان بندی گوشه دار و زاویه دار، مرموز، خوش رنگ، خط گونه ی بلند، خط فک گوشه دار، بینی برجسته، موهای براق و زنده و معمولا به رنگ تیره، در بیشتره مواقع با قدی بیشتر از 170 و همچنین اندامی به شکل ساعت شنی یا گلابی دارند.

استایلتان را اینطور به نمایش بگذارید

(ضروری های کمد لباس شما)

جواهرات خشن مثل گردنبندها و دستبندهایی با  سنگهای بزرگ و هر زیورآلات گوشه دار – تاپ و کت هایی که روی بالا تنه و قسمت شانه های آن کار شده باشد. کمربندهای پهن و همچنین لباسهایی با طرح پلنگی.

زیور آلات و وسایل ضروری همراه مثل عینک، ساعت و … به رنگ قرمز مثل کیف دستی کوچک یا کفشهای پاشنه بلند قرمز.

استایل نمایشی – دراماتیک

استایل نمایشی – دراماتیک

استایل نمایشی – دراماتیک

چگونه استایل و ظاهر خود را بهتر کنید

این نصایح مربوط به هر دو گروهی ایست که در بالا ذکر شد.

ممکنه با پیشروی زیاد در این استایل و استفاده زیاد از آیتم های نمایشی، کمی بیش از اندازه در این استایل ریسک کنید.

اگر هدف شما این نیست و قصد ندارید مردم رو در مناسبتها و موقعیت های مختلف بترسونید، پس باید سعی کنید آروم و متعادل جلو برید.

جزئیات ملایم تر و مشخص تر و متعادل تر اضافه کنید.

فقط یک کانون مرکزی جسورانه و مورد توجه و خشن رو توی ظاهرتون پیاده کنید و بگذارید به تنهایی کار خودش رو بکنه و خودش رو به نمایش بگذاره.

اگه در دسته ی دوم یعنی فریبنده و اغوا کننده هستید، بنابراین ممکنه بخواهید با ذوق و سلیقه بین بالا تنه و پایین تنه لباستون با حفظ تعادل کار کنید: بالا تنه باز+ لباس بلند، و یا بالا تنه بسته + لباس کوتاه تر.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید