استایل زنانه, اطلاعات عمومی

استایل کلاسیک

3.1/5 - (8 امتیاز)

استایل کلاسیک

شما دارای شخصیتی با استایل کلاسیک هستید!

شخصیتی با استایل کلاسیک نمایانگر ظاهری با سلیقه و آراسته است.

شما محافظه کارانه تر از بقیه افراد مدگرا لباس میپوشید. کمد لباس شما پر از لباسهای ساده و خنثی با رنگهای مشکی، خاکستری، آبی و بژ است. خطهای صاف و منظم بر کمد شما حکمفرمایی میکنند.

لباس های مورد علاقه شما مثل تاپ ها، ژاکت هاو… بیشتر از جنس های نرم و لخت با کمر تنگ هستند. ترجیح میدهید تا ظاهر و پوشش خودتون رو ساده و رسمی نگه دارید.

تمایل به ست کردن لباس ها ( مثل رنگ کیف و کفش ) در طبیعت و ذات استایل کلاسیک است. و تمایلی به مدهای زودگذر که زیاد جلب توجه میکنند ندارید.

اگر شما فرد جوانی هستید (کمتر از 30) احتمالا زیاد شنیده اید که مردم میگویند بزرگتر از سن خودتون لباس میپوشید و بالغ تر از سنتون به نظر میرسید.

استایلهای مناسب برای شخصیتی با ظاهر کلاسیک

استایل کلاسیک پایه و اساس شیک پوشی است.

مشخصه ی اصلی این استایل یک زن منظم و تمیز با لباسها و زیور آلات درخور و مناسب است. مینیمالگرایی، ظرافت و  زیبایی جزو زیرشاخه های این سبک فشن هستند. استایل کلاسیک همچنین به نوعی با استایل های نمایشی و طبیعی در ارتباط است.

استایلتان را اینطور به نمایش بگذارید.

(ضروری های کمد لباس شما)

عینکهای آفتابی بزرگ، تاپهای خط دار ملوانی، ژاکتهای پشمی و ابریشمی، چکمه های ساق بلند, کفشهای طرح بالرین با کف تخت. دستبند، گردنبند و گوشواره های مروارید پیراهن های شطرنجی، پیراهنهای سفید و ساده، سویی شرت هایی با یقه وی شکل، کیفهای دستی، جواهرات کلاسیک طلا و نقره.

اگر این هارو تو قفسه ی لباسهاتون دارید، استایل های متفاوت مثل یک تاپ راه راه با شانه هایی کارشده یا ژاکتی با بالا تنه برجسته را تست کنید.

استایل کلاسیک

استایل کلاسیک

استایل کلاسیک

استایل کلاسیک

چگونه استایل و ظاهر خود را بهتر کنید

خانوم هایی با ظاهر کلاسیک تمایل دارن ساده، محافظه کارانه و امن لباس بپوشند. که به مرور زمان خسته کننده و قابل پیش بینی و ابتدایی میشوند.

سعی کنید از محدوده ی امن و راحت خودتون فراتر برید و اون رو با انتخاب کردن از رنگهای متنوع، بسط و گسترش بدید.

برای مثال اگر طرف دار کفشهای تخت و طرح باله هستید، میتونید یک جفت از اونها رو از رنگ های جسورانه و شاد و یا مدل هایی که سگک های طلایی دارند انتخاب کنید.

رنگهارو بسنجید و بهترین رنگ رو برای لباسهاتون که به نظر خنثی و بیحال نباشند انتخاب کنید. ظاهر خودتون رو بهتر کنید و جنبه های شوخ، راحت و جذاب شخصیت خودتون رو به نمایش بگذارید. به طور مثال یک سری ریزه کاری های جالب به ظاهرتون اضافه کنید.

مثل یک شال با رنگ های جذاب، زیور آلات مد روز، صندل هایی با بند چرمی و کیف دستی های کوچک و تخت.

حتی میتونید مشخصه هایی از استایل کلاسیک رو با بقیه استایلها ترکیب کنید.

برای مثال اگر کمی علاقه به خودنمایی دارید و اهل نمایش هستید، با یک گردنبند بزرگ یا کفشهای پاشنه بلند و نوک تیز و خشن این حس رو به نمایش بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید