محصولات

اندام ساعت شنی
  • ۰۶ خرداد ۹۹

اندام ساعت شنی

آیا تا به حال پیش از خرید یا انتخاب لباسی به این موضوع دقت کرده‌اید که فرم اندام شما چیست و آیا لباسی که انتخاب می‌کنید بر تناسب بیشتر استایل‌تان تاثیری دارد یا نه؟ شناخت صحیح فرم اندام به هر فرد کمک می‌کند تا لباس‌های مناسب‌تری انتخاب کند و براین اساس خوش‌تیپ‌تر به نظر برسد. اما چطور می‌توانیم تشخیص دهیم که اندام ما در کدام دسته قرار می‌گیرد. لازمه این شناخت، قبل از هرچیز آشنایی با متدوال‌ترین فرم‌های اندامی است تا براساس فرمول ساده‌ای بفهمیم شکل اندام ما به کدام یک نزدیک‌تر است.

ادامه مطلب
اندام مثلث معکوس
  • ۰۶ خرداد ۹۹

اندام مثلث معکوس

طبق آنچه درباره فرمول اندازه‌گیری تشخیص فرم اندام‌ها آموختید، براساس نسبت اندازه ها در اندام ساعت شنی به عنوان اندام ایده آل، در اندام مثلث معکوس اندازه عرض شانه‌ها بیشتر از عرض باسن است و براساس فرم مثلث معکوسی که این اندازه‌ها می‌سازند، عرض کمر با کمی اختلاف بیش از عرض باسن می‌شود و کمر در این اندام، انحنا و ظرافتی ندارد.

ادامه مطلب
اندام سیب
  • ۰۶ خرداد ۹۹

اندام سیب

در اندام سیب براساس فرمول اندازه‌گیری انواع اندام‌ها، عرض کمر از عرض شانه و باسن بیشتر است و دقیقا نسبت این سه اندازه‌ به هم، برعکس اندازه‌ها در اندام ساعت شنی است. افراد با اندام سیب، اضافه وزن و چاقی در قسمت شکم و پهلو دارند و همچنین بازوها و پاهای نسبتا چاقی دارند.

ادامه مطلب
اندام گلابی
  • ۰۶ خرداد ۹۹

اندام گلابی

در فرمول شناخت فرم اندام‌ها، هنگام اندازه‌گیری اندام گلابی متوجه می‌شوید که عرض باسن در این اندام بیشتر از عرض شانه است و اندازه عرض کمر و شانه فاصله بسیار کمی از هم دارند. بنابراین به خاطر فرم کلی این اندام به آن گلابی یا مثلث قاعده پایین می‌گویند.

ادامه مطلب
اندام مستطیلی یا ورزشکاری
  • ۰۶ خرداد ۹۹

اندام مستطیلی یا ورزشکاری

براساس فرمول اندازه‌گیری تشخیص فرم اندام، در اندام مستطیل، اندازه‌های عرض باسن، کمر و شانه همه با هم برابر هستند. برخلاف اندام ساعت شنی، اندام مستطیل انحنایی ندارد و افراد با این اندام استخوان بندی درشتی دارند، حتی دست‌ها و پاها همچون استوانه‌هایی صاف با کمترین انحنا دیده می‌شوند.

ادامه مطلب
انواع فرم بدن
  • ۰۶ خرداد ۹۹

انواع فرم بدن

زنان اندام ها و سایزهای متفاوتی دارند و هیچ کدام از آنها بر دیگری برتری ندارند. شما می توانید با انتخاب لباس مناسب میان قسمت های مختلف بدن خود تناسب ایجاد کنید.

ادامه مطلب
چه مدل لباس‌هایی را در هنگام ورزش کردن نباید پوشید؟
  • ۰۳ خرداد ۹۹

چه مدل لباس‌هایی را در هنگام ورزش کردن نباید پوشید؟

امروزه پژوهشگران با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته می‌توانند بدن انسان و عملکرش را با دقیق‌ترین جزئیات مطالعه کنند و متناسب با آن، محصولاتی را عرضه کنند که تاثیر قابل توجهی بر کارایی انسان داشته باشد. محصولات ورزشی مختلف مانند ست ورزشی یا ست گرمکن و شلوار مردانه، ست سویشرت و شلوار ورزشی، ست تاپ و شلوارک ورزشی مردانه، ست تاپ و لگینگ زنانه و... پوشاک تخصصی هستند که با سال‌ها تحقیق و آزمایش بر انواع الیاف، طراحی پارچه و دوخت لباس به شکل امروزی عرضه شده‌اند. انتخاب جنس، مدل و سایز لباس‌های ورزشی از اهمیت زیادی برخوردارند زیرا لباس مستقیم با بدن ورزشکار در تماس است و عملکرد او را به شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. برای انتخاب لباس‌های ورزشی باید و نبایدهای زیادی وجود دارد. در این مقاله به نبایدهای پوشاک ورزشی پرداخته‌ایم و به شما لباس‌هایی را معرفی می‌کنیم که نباید آنها را هنگام تمرین و ورزش به تن داشته باشید.

ادامه مطلب
آیا می‌توان سبک لباس پوشیدن آقایان را در یک کلمه توصیف کرد؟
  • ۰۳ خرداد ۹۹

آیا می‌توان سبک لباس پوشیدن آقایان را در یک کلمه توصیف کرد؟

شیک پوشی راه‌های مختلفی دارد و به سبک‌ها و روش‌های متفاوتی می‌توان استایلی مردانه و زیبا به وجود آورد. سبک لباس پوشیدن آقایان به شخصیت آن‌ها بستگی دارد، این که شما چه تصوری از خود دارید و چه چیزی در خودتان می‌بینید. پس قبل از این که سبک لباس پوشیدن خودتان را تعیین کنید باید به مرحله خودشناسی برسید. نمی‌توان این حقیقت را انکار کرد که ظاهر اهمیت زیادی دارد و پیامی مستقیم به طرف مقابل شما منتقل می‌کند پس سبک لباس پوشیدن آقایان هم نشان دهنده چیزی است که می‌خواهند به نظر برسند. اما آیا می‌توان سبک لباس پوشیدن آقایان را در یک کلمه توصیف کرد؟ در این مقاله اختصاصی درباره انواع سبک لباس پوشیدن آقایان مطالبی را بیان خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که چطور سبک لباس پوشیدن خود را تعریف کنید و بر اساس آن عمل کنید.

ادامه مطلب
لباس کودک و نوزاد
  • ۰۳ خرداد ۹۹

لباس کودک و نوزاد

خرید لباس برای نوزادان همانقدر لذت بخش است که به توجه و دانستن خیلی از نکات احتیاج دارد. ما لیستی از بایدها و نبایدها را در اختیارتان می گذاریم. با ما همراه شوید و این مطلب بسیار مهم را مطالعه کنید.

ادامه مطلب